08 lipca

08 lipca

Maska Drożdżowa

Hey Moi Drodzy :)

NOWY FILM : >> KLIKAM << 
Pamiętaj o subskrypcji !

Dawno nie było recenzji o czymś do włosów a od około 2 miesięcy stosuję rosyjski preparat który chyba już wszyscy znają, maska drożdżowa do włosów.
Zakupiłem ją na allegro za jakieś 16 zł wraz z szamponem który po prostu był szamponem i tyle dlatego nie będę pisał bo spektakularnych efektów nie było.

OPAKOWANIE

Plastikowe okrągłe, w środku plastikowy dekielek chroniący by się nic nie wylało.
300m.KONSYSTENCJA/ZAPACH

Zapach - drożdżowo jajeczno ziołowy - nie jest przyjemny ale też nie utrzymuje się długo .

Konsystencja - bardzo gęsta, trudno się spłukuje, potężnie wydajna.


SKŁAD/INFORMACJEMOIM ZDANIEM

Maska zamknięte w porządnym plastikowym opakowaniu, nie zacina się,  jest duże więc na wyjazdy się nie nadaje ale od wyjazdów mamy inne mniejsze opakowania.

Kosmetyk jest okropnie wydajny ( to wielki pozytyw ), konsystencja jest bardzo gęsta wystarczy trochę by pokryć cała skórę głowy i jeszcze troszkę na włosy ( ja ją tak używam )

Aplikuję na skórę głowy - trochę kontrowersyjne bo mój skalp jest bardzo przetłuszczający się - ale raz kozie śmierć myślę.
I to jest dobry pomysł ponieważ NIE obciąża skóry głowy, nie oblepia, nie zauważyłem żadnego wzmożonego przetłuszczania.
Jeśli chodzi o zmywanie - niestety bardzo trudno się zmywa, aż żal mi lejącej się wody bo trochę jej trzeba by zmyć dokładnie maskę - więc tutaj wielki minus, bo co z tego, że maska tania jak czynsz drogi ...

Działanie - u mnie działa całkiem przyjemnie, fakt przyspiesza porost włosa ale baaaardzo wolno, jednak działa.
Włosy po zmyciu są lejące, błyszczące i co dla mnie najważniejsze - dobrze się układają ( włosy susze naturalnie bez użycia szczotek i suszarki )

Uważam, że jest godna zakupu ponieważ zawsze to jakiś inny składnik który całkiem dobrze działa.

YOUTUBE - subskrybuj !!