17 czerwca

17 czerwca

Soraya peeling enzymatyczny

Witam Was ciepło :)

Na początku przypominam o rozdaniu ( beauty blender + podkład )
>> KLIKAM <<Tym razem będę pisał o czymś co zawsze mnie odrzucało... ale, że lubię testować różne kosmetyki to i na ten przyszedł czas, mianowicie pisze o PEELINGU ENZYMATYCZNYM czyli produkcie bezdrobinkowym, mniej inwazyjnym niż te z różnego rodzaju " zdzierakami " ( które również czasem robię ) .

Padło na firmę SORAYA ponieważ widziałem całkiem dobre opinie , no i cena ... za maseczkę na dwa użycia za 3zł to na prawdę super.


Opakowanie :

Saszetka z podziałką, trudno się odrywa by wydobyć produkt .Konsystencja/Zapach

Peeling w przyjemnej delikatnej konsystencji mleczka, pachnie mdło więc tutaj niestety daję minusa bo nie uprzyjemnia mi relaksu .


Informacje/skład

Kliknij by przybliżyć

I to dowód na to jak bardzo polubiłem ten peeling


MOJA OPINIA

Peelingu używam od około 2,5 miesięcy i póki co to najlepszy z tej gamy kosmetycznej produkt.

Uprzedzam,że to nie peeling z tych co zdzierają naskórek więc nie ma ryzyka złuszczania się i podrażnień, ba nawet ośmielę się napisać, że nie ma ryzyka podrażnień przez słońce w połączeni uz tym kosmetykiem.

Taki kompres robię sobie raz na tydzień, czasem dwa razy w tygodniu, owszem ma parafinę ale dłuższe jej używanie nie wpłynęło w żadnym stopniu na moją skórę więc myślę, że to nie jest zło którego powinniśmy się bać ( chyba, że ktoś wie na 100% że ma wysyp po tym składniku to lepiej uważać )

  • ładnie wygładza skórę twarzy ( nie na bardzo długo )
  • twarz po użyciu peelingu jest matowa, o równym kolorycie
  • łagodzi podrażnienia
  • nie uczula, nie zapycha
  • podtrzymuje dobry stan ceryPolecam każdemu o każdej cerze . Uwielbiam ją używać jeśli mam wysyp np. teraz jakąś masakrę przezywam okropne WIELKIE gule podskórne po filtrze spf 50 vichy capital ... nigdy w życiu nic mnie tak nie zapchało, ta maseczka powoli ale łagodzi te gule i czuję się o wiele lepiej.

Ps. przez pierwszą minute możecie czuć delikatne mrowienie/szczypanie - ale bez obaw przy takich produktach to normalne :) .

Jeśli chodzi o to gdzie kupić, widziałem tylko w superpharmie za 2,99.