23 czerwca

23 czerwca

BEAUTIFUL WATER DROP PUFF BLENDER - Deni Carte

Witam Was ciepło :)

FILMIK Z UŻYCIEM GĄBKI : KLIKAM I OGLĄDAM


Jakiś czas temu był wielki " BOM " na punkcie beauty blenderów... firmy podchwyciły ten " myk" i zaczęły wypuszczać różnego rodzaju gąbki.

Ja sam skusiłem się na chińską firmy " xxx " gąbkę zwaną beauty blenderem w zamian otrzymałem twardy LATEKS, postanowiłem zakupić oryginalnego " blendera " i oczywiści bez porównania ;)

Dziś robię recenzje gąbki do podkładu firmy DENI CARTE
Napisze już na wstępie ... nie widzę dużej różnicy pomiędzy gąbką Deni carte a beauty blenderem ( na prawdę ! )

Cena to 18,90
można ją zkaupic TU : KLIKAM

OPAKOWANIE

Plastik pogniótł się dzięki poczcie polskiej, ale akurat to najmniej istotne ;)


PRZED NAMOCZENIEM
PO NAMOCZENIUMOJA OPINIA

Jest to jedna z nielicznych gąbek które używam z wielką przyjemnością, i wiem, że nie kupię beauty blender'a który kosztuje kupę pieniędzy .

Bardzo miękka faktura, niesamowicie przypomina tą od beauty blender, na prawdę byłem w szoku bo myślałem, ze trzymam beauty, przy aplikacji podkładu również zachowuje się niemalże identycznie !!

Jak można zauważyć, zwilżona gąbka DENI CARTE jest olbrzymia, wiadomo, ze kształt gąbki bardzo pomaga w aplikowaniu podkładów, korektora czy nawet pudru o tym już nie będę pisał bo to każdy wie ( widać też to na filmiku do czego używam gąbki )

Co bardzo ważne gąbka się NIE rozwala po paru myciach, jednak niestety podkłady ją farbują i nawet porządne wymycie zostawia ślady ( aczkolwiek nie jest to wielki minus bo to tylko kwestia czy ładne czy nie )

Podkład,korektor,puder nakładany tym produktem jak możecie się domyślić wygląda niesamowicie NATURALNIE, niemalże produkt nakładany tym produktem jest niewidoczny, idealnie się stapia ze skórą.

Pytanie czy pochłania dużą ilość produktu ? NIE ponieważ gąbką jest dużych rozmiarów i woda wsiąka w głąb produktu - nie przecieka do zewnętrznej warstwy więc podkład nie wsiąka w środek gąbki.

Co ja się rozpisuje, wystarczy bym napisał GENIALNY PRODUKT.. i to wszystko mówi, na prawdę POLECAM !!!!

YOUTUBE - subskrybuj !!