18 maja

18 maja

IT' SSKIN 10

Hey Kochani :)

Dzisiaj coś koreańskiego bo dawno nie było a jak wiecie bardzo lubię koreańskie wyroby ale czy ten mi przypadł do gustu ? ...

Zaznaczę, że kosmetyk dostałem na wymiance z Kasią .
Produkt do aż tak tanich nie należy dlatego nie mogłem zbytnio sobie na niego pozwolić .

Opakowanie :

szklane z pipetką, niebieskie. Bardzo mi się podoba ^^ Informacje ( jak ktoś się rozczyta to proszę o podzielenie się ^^ )

kliknij by przybliżyć


MOIM ZDANIEM

Kosmetyk który wizualnie bardzo bardzo mi się podoba, sposób aplikowania jest bardzo wygodny, aczkolwiek jak widzicie na ostatnim zdjęciu produkt jest lejący się więc pipetka na wiele się nie zda ( no może jeśli będzie końcówka serum ) .
Zacznę od tego, że serum jest bardzo leciutkie, po nałożeniu wystarczy go wklepać ( koreańczycy w większości nie wcierają a WKLEPUJĄ kosmetyki dzięki czemu wnika o wiele głębiej co za tym idzie - kosmetyk lepiej się wchłania i może o wiele lepiej zadziałać )

Używałem go kilkakrotnie ale niestety u mnie się nie sprawdził, ponieważ mam cerę bardzo tłustą i silnie trądzikową moja skóra niekoniecznie lubi taką formę kosmetyku , ponieważ zawsze gdy chcę używać serum ( obojętnie jakiej firmy ) skóra reaguje źle ( wytwarza więcej sebum, zapycha się ) .
Niestety i w tym przypadku tak się stało, ALE producent obiecuje zniwelować pory i właśnie to robi... jako jeden z niewielu kosmetyków ładnie je zamyka .

Moim zdaniem będzie się dobrze sprawdzał przy cerze normalnej i lekko suchej, mogę się nawet pokusić o polecenie dla naczynkowców, ponieważ często mam rumień a stosując to serum delikatnie się zniwelował ( oczywiście nigdy nie pozbędziemy się go kosmetykami na stałe ! )

Może to i kontrowersyjne, ale lubię nakładać ten produkt pod makijaż klientkom z cerą bardzo suchą/odwodnioną ponieważ dobrze się wchłania a podkłady dłużej się utrzymują .

Pozdrawiam ciepło :)