11 maja

11 maja

Biovax dwufazowa odżywka

Hey Kochani :)

Ostatnio mam bzika na punkcie włosów, chcę zapuścić by potem zrobić jakieś fajne cięcie ... czy się uda hmmm zobaczymy póki co daje rade :)

Dzisiaj o odżywce dwufazowej z Biovax, jest to nowość więc będąc w SP wziąłem w ciemno nie znając żadnej recenzji itp. Mam jedną odżywkę z tej firmy i jest dobra ( henna ) więc myślałem, że i ta mnie zachwyci ... a jest różnie .

Opakowanie

Butelka 200ml z atomizerem więc jest wygoda, kształt butelki troszkę ucieka z dłoni, ale też nie przesadzajmy ;) .
Konsystencja / zapach

Jak to odżywka w takiej formie, taka " mleczna ", troszeczkę tłustawa .
Zapach dosyć mocny kwiatowy.

Skład / informacje

Moim zdaniem

Uwierzcie mi na prawdę chciałem przeczytać do końca obietnice i informacje producenta, ale nie dotrwałem ponieważ jest ich tak dużo, że aż szok, a że ja ufny nie jestem to wolałem sobie darować i poczekać na to jak zadziała na włosencjach mych .

Pierwsze zastosowanie odżywki to klapa, nałożyłem na głowę serum odczekałem chwilę, następnie spryskałem troszkę tym  kosmetykiem włosy i .... i smalec ^^ więc czym prędzej zmyłem .
Więc odżywka nie lubi się z innymi produktami bo przetłuszcza i obciąża włosy .

Drugie podejście, umyłem włosy po czym spryskałem biovaxem, efekt mnie zdziwił ponieważ po wyschnięciu włosy były wygładzone i bardzo ładnie się błyszczały - wyglądały po prostu na zdrowe .

Ogólnie zauważyłem, że przy cienkich włosach które będę potrzebować objętości ta odżywka niestety się nie sprawdzi - bo jej działanie jest po prostu obciążające i wygładzające.
Polecam szczególnie osobom z kręconymi,puszącymi się, niesfornymi włosami które chcą na długo je ujarzmić.

Pytanie co z nią zrobię ? ... będę używał w wilgotne,pochmurne, deszczowe dni bo wtedy moje kudły lubią żyć swoim życiem.

Na dłuższą metę gdy używam produktu to hmm ...zauważyłem ładne wygładzenie, chciałbym więcej napisać ale na prawdę nie mam już o czym. 

Odżywka do tanich nie należy - kosztuje ponad 28zł .

A Wy używałyście już tych produktów ??