02 marca

02 marca

Płyn Micelarny UNDER20

Witam Was Moi Drodzy !

Dziś kolejna nowość !

Byłem na zakupach mini kosmetycznych, i zakupiłem tego produktu jeszcze dwa opakowania, więc możecie się domyślić, że produkt pobił moje serce.
Mowa o płynie micelarnym z UNDER20 .
Koszt : około 15zł.
Opakowanie :  typowa dla tej marki butelka 200ml, wygodne opakowanie, pojemna, dobry dozownik .


Konsystencja
: Jak to płyny micelarne, wodnista .

Informacje od producentaSkład


Moim Zdaniem

Na początek napiszę jak go używam, więc zawsze go używam jako kosmetyk nr.1 przemywam twarz, nalewam go na wacik i oczyszczam buzię, następnie odczekuję około 5 minut i zaczynam myć twarz swoim ulubionym żelem ( będzie odzielny post na temat mojej codziennej rutyny )
NA prawdę genialnie oczyszcza skórę, każdy korektor itp. jest dobrze zmyty.

Co dla mnie bardzo ważne NIE zostawia żadnej tłustej powłoki, wręcz świetnie matuje i zostawia skórę czystą i gotową na przyjęcie kolejnych kosmetyków .

Co do efektu jaki daje, to na pewno świetne wygładzenie, twarz jest gładka i miękka oraz jak już wcześniej pisałem matowa. 
Nie powoduje wysuszenia, wręcz mam wrażenie, że ją delikatnie nawilża.
Stosowany regularnie, tak jakby ukajał moją cerę, nie świruje mocno oraz nie przetłuszcza się strasznie ( chociaż testem będzie dopiero lato ... o tym Wam dam znać na pewno ! )

Nie pachnie intensywnie więc nie drażni, absolutnie nie uczula, nie ma po nim wysypu .

Wiadomo, płyn micelarny nie spowoduje, że wyleczy nas z problemów skórnych, ale to na prawdę genialny produkt, jestem zakochany w nim i na pewno będę go kupował regularnie, póki co ten powoluutku kończę i czekają na mnie 2 butelki :)

Lubicie płyny micelarne ?? Znacie go ??