20 grudnia

20 grudnia

Woda Kwiatowa

Hey :)

Ostatnio mam chcicę na hydrolaty i różnego rodzaju wody.
Postawiłem na wodę kwiatową KLIKNIJ <--

Zwróciłem się z prośbą o polecenie mi najlepszego hydrolatu na stronie www.e-naturalne.pl dziewczyny świetnie mi doradziły - właśnie wodę kwiatową.
Koszt to : 6,80 za 50g .

Opakowanie mi się podoba zwykłe,proste . Dziubek nawet jeśli opakowanie jest przechylone bez naciśnięcia nie wylewa produktu, więc możemy być spokojni oraz możemy odmierzać dowolną ilość wody .

Zapach - ja nie wyczuwam. To kolejna duża zaleta produktu,że jest NATURALNY a nie prfumowany .
Kolor : Jak tradycyjna woda - przeźroczysta .

Wodę używałem na wiele sposobów :

Do glinek - genialnie się sprawdzała,cera była ukojona i dodatkowo nawilżona, i dobrze działała na podświadomość,że użyłem czegoś lepszego niż zwykłej przegotowanej wody .

Do kremu - tutaj recenzja będzie jak jeszcze trochę potestuję :)

Jako tonik - bardzo dobrze odświeżała oraz nawilżała. Po większości toników moja cera się rumieniła a po tym nic takiego nie zauważyłem . Skóra była miękka i zrelaksowana .

dodatkowo zauważyłem,że ukoiła moje czerwone wypryski ... po jej użyciu wypryski trochę zbladły i nie biły po oczach !

Myślę,że warto używać takich wód ponieważ moim zdaniem, lepiej użyć hydrolatu który będzie wzmacniał działanie innych produktów aniżeli wody która  totalnie nic nie zrobi :)

Pamiętajcie,że mam cerę bardzo wrażliwą,tłustą i trądzikową i nic się ze mną nie stało wręcz zachęciła mnie ta woda by używać i próbować kolejnych :).

http://www.e-naturalne.pl/
A Wy stosujecie takie produkty ? Jeśli tak to jakie ? :>