14 grudnia

14 grudnia

Świeca Climatica - HEBE

Hey Kochani :)

Dzisiaj o świecy .
Jest ostatnio BOM na świece, święta,zimne,ciemne wieczory... dlatego idealne połączenie na zimowe wieczory to świeca i książka bądź kąpiel lub ... a zresztą sami dopowiedzcie ^^ ! .

Ja kocham zapachy słodkie,kojarzące się ze świętami,np. Jabłko+cynamon, karmel,czekolada,śliwka ...

Będąc w drogerii HEBE zauważyłem kącik ze świecami, od razu dałem się do niuchania wszystkich .
Te świece występują w podajże 4 lub 5 wariantach zapachowych, ale ostrzegam każdy z tych zapachów jest niesamowicie słodki, zabrakło cytrusowych orzeźwiających świec ( a wiem,że dużo  osób lubi takie nawet jak jest zimno - kwestia gusta )

Koszt to około 10zł, według mnie to nie jest dużo za taką świecę .

Zapakowana w dobre grube szkło które możemy wykorzystać po spaleniu - np. wrzucić osobny wkład lub podgrzewacz.

Kolor świecy jest karmelowy.

Zapach " Szarlotka " - aczkolwiek ja wyczuwam tutaj właśnie karmel ... nie wiem gdzie tu czuć jabłko + cynamon ... źle trafiona nazwa niestety .

Producent obiecuje,że zapach wypełni każdy kąt mojego domu ... eee tak jeśli kupiłbym 20 takich świec chyba ;)

Zapach jest słodki, karmelowo cynamonowy. Jeśli chodzi o wyczuwalność to owszem zgadzam się pachnie bosko i delikatnie NIE mdląco ! Nie zwracajcie uwagę na obietnice producenta, zapach nie roznosi się po całym domu ;)
Mimo wszystko jest to jedna z moich ulubionych świec,i na pewno kupię inny zapach o ile nie znajdę czegoś lepszego i tańszego :) .

Zdjęcie zostało zrobione jak świeca paliła się około 2 godzin, nie wiem czy dużo się wypaliło, czy też nie - ale świeca jest od tego by się paliła i ładnie wyglądała przy okazji ładnie pachniała !.A nie żeby stała i się kurzyła .
A Wy jakie świece palicie ??